Exteriér

Villa Rustica, Vám prináša vysoký štandard bývania. Štvorpodlažné mestské vily, pavilónovo rozmiestnené v teréne, sú ideálnym kompromisom medzi súkromím rodinného domu a pohodlím bytu. Nadčasová architektonická koncepcia a použitie kvalitných prírodných materiálov Vám zabezpečí, že sa vo Vašom byte budete po dlhú dobu cítiť dobre a príjemne.

 

exterier_villarustica_top_panorama

 

Nadčasová vilová architektúra

Zámerom investora je zosúladiť harmóniu existujúceho prírodného prostredia a vytvoriť jeho súhru s komfortným a funkčným bývaním. Moderná architektonická koncepcia, použitie kvalitných prvkov a prírodných materiálov zabezpečí budúcim obyvateľom dlhodobo bezpečné a príjemné bývanie.

 

Zabývajte sa u nás

Villa Rustica, situovaná v novovybudovanej obytnej zóne Brižite – mestská časť Dúbravka, Vám prináša vysoký štandard bývania. Nadčasová architektonická koncepcia a použitie kvalitných prírodných materiálov Vám zabezpečí, že sa vo Vašom byte budete po dlhú dobu cítiť dobre a príjemne. Štvorpodlažné mestské vily, pavilónovo rozmiestnené v teréne, sú ideálnym kompromisom medzi súkromím rodinného domu a pohodlím bytu.

 

IMGP1645_exterier_1000

 

Kvalitný projekt – bezpečná investícia

Hodnota bytov v dobrých projektoch sa vďaka kvalitnej koncepcii stále zvyšuje, čo v budúcnosti zabezpečí vysoké a trvalé zhodnotenie vašej investície do bývania v projekte VILLA RUSTICA.