Interiér

Pre mnohých bol projekt splnením svojho sna o bývaní. Projekt ponúkol komfortné rodinné byty od 2- a 3-izbových až po luxusné 5- a 6-izbové strešné apartmány. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožňujú prenikanie prírodného fenoménu lesa až do interiéru bytov a vytvárajú tak pocit jedinečnosti a komfortu.

 

05_big_interier_bez-svetiel_1000

 

Flexibilné byty zamerané na pohodlné bývanie celej rodiny!

Ponúkané byty sú veľkoryso riešené. Dominantným priestorom bytu je veľká obytná hala s kuchynským kútom a barovým pultom. Spálne spolu s kúpeľňami sú sústredené do tichej zóny bytu. Prepojenie obytnej haly s balkónom alebo terasou cez veľkoplošnú zasklenú stenu dáva predpoklady pre rádovo vyššiu kvalitu bývania.

 

Terasy rozširujú obytný priestor

Naše luxusné veľké terasy skutočne rozširujú obytný priestor bytu! Lodžie sú dostatočne hlboké pre stolovanie alebo relax, chránené pred dažďom a vetrom a s obývacou halou ich spája nadštandardná zasklená stena s posuvnými dverami.

 

04_12b

 

 

Váš byt bude rásť s Vami!

Vďaka použitému konštrukčnému systému Váš byt môže rásť s Vami. Kedykoľvek môžete zmeniť počet a veľkosť miestností bez zásahu do statiky domu.

VILLA RUSTICA – benefity.

Každý klient dostal od nás voucher, ktorý si mohol uplatniť na nákup ľubovoľného interiérového vybavenia a nábytku zo siete predajní MERITO a na špičkové svietidla DELTALIGHT.