OKOLIE

Projekt sa nachádza v novej obytnej zóne na ulici Martina Granca v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Lokalita má vynikajúce dopravné spojenie po diaľnici D2 do centra hlavného mesta, ale je dostupná aj mestskou dopravou. Táto kľudná obytná zóna je oddelená od ruchu mesta a je prechodom medzi veľkomestským prostredím a prímestskou krajinou.

 

IMGP3681_jesenny_final_1000

VILLA RUSTICA … SUSED PRÍRODY

Poloha na hranici prírodnej rezervácie Devínska Kobyla, ktorá patrí medzi jednu z významnejších lokalít nielen v Malých Karpatoch ale aj v rámci Slovenska, je vyhľadávaným miestom na víkendové prechádzky. V centrálnych častiach rezervácie platí 5-ty najvyšší stupeň ochrany prírody.

 

Upravené okolie

Upravené okolie mestských víl dotvára príjemné rodinné prostredie. Obytný súbor je umiestnený v dotyku borovicového lesa. Ponechané pôvodné vzrastlé stromy sú citlivo doplnené kvalitnými sadovými úpravami, trávnikom a platanovou alejou a množstvom okrasných krov a tráv.

 

Fungujúca mestská časť a dobré spojenie do centra

Dúbravka je plne funkčná zabehnutá mestská časť. Nachádzajú sa tu mnohé inštitúcie, štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, kostol, obchody, služby. Nebudete musieť chodiť ďaleko nakupovať. V novom obchodno-zábavnom centre BORY, ktoré sa stavia neďaleko, budete mať možnosť využiť množstvo značkových obchodov, kaviarne, reštaurácie a hypermarket.

Vynikajúce dopravné spojenie:

  • centrum Bratislavy 9 km
  • napojenie na diaľnicu D2 2 km
  • centrum mestskej časti 1 km
  • zástavky MHD 500 m
  • obchodno-zábavné centrum Bory 2 km

 

 

Turisticky zaujímavé okolie

V okolí obytnej zóny Brižite sa nachádza množstvo turisticky atraktívnych miest vhodných na aktívny oddych. Okolo prechádzajú najbližšie spojenia z Bratislavy k našim južným susedom v Rakúsku: železničné spojenie do Viedne cez Marcheg a nový turistický most do Schlosshofu.

 

 

Športové vyžitie

Pár krokov od VILLA RUSTICA sa nachádza veľa príležitostí športového vyžitia, napríklad zimný a futbalový štadión, plavárne a kúpaliská, športový klub Penati. V dostupnej vzdialenosti sú aj golfové ihriská White Eurovalley Golf Park, Malacky alebo Penati Golf Resort, Šajdíkove Humence.